Aleksandra Jadczak

ByBożena Czernecka

Aleksandra Jadczak

Kosmetolog

Nazywam się Aleksandra Jadczak i mam ogromną przyjemność dołączyć do zespołu Salveo Centrum Aktywnej Rehabilitacji Katowice jako kosmetolog. Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach gdzie zdobywałam swoją wiedzę i umiejętności na kierunku Kosmetologia. Aktualnie kontynuuję studia na poziomie magisterskim ze specjalizacją „kosmetologia w medycynie estetycznej”. Jestem również członkiem Krajowej Izby Kosmetologów. Uważam, że człowiek uczy się całe życie dlatego w świetle ten zasady doszkalam się biorąc udział w różnych kursach, szkoleniach i kongresach z dziedzin kosmetologii i medycyny estetycznej.

W mojej pracy na co dzień obserwuję jak duży wpływ na samopoczucie psychiczne i fizyczne ma wygląd. Osoby borykające się z różnymi problemami estetycznymi często stają się niepewne siebie, a kompleksy przykrywają to co w nich najpiękniejsze. Dlatego moim głównym celem jest poprawa atrakcyjności fizycznej ciała za pomocą nieinwazyjnych metod, jednocześnie wpływając na jakość życia i komfort psychiczny pacjentów. Najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest dla mnie uśmiech pacjentów po zobaczeniu efektów terapii.

Uwielbiam wyzwania, kosmetologia jest moją pasją dlatego do każdej terapii podchodzę indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Prywatnie uwielbiam podróże, a moim marzeniem jest zwiedzenie wzdłuż i wszerz Południowo-Wschodniej Azji. Uwielbiam ludzi, to oni nakręcają mnie do życia, dlatego najlepiej czuje się spędzając czas z przyjaciółmi, a w chłodne wieczory uwielbiam przysiąść z gorącą czekoladą i dobrą książką lub filmem.

Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła z Państwem pracować i sprawiać aby to co wcześniej wydawało się nieosiągalne stało się realne, a kompleksy były tylko wspomnieniem.

About the author

Bożena Czernecka administrator

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".