Kinga Kowalska

ByBożena Czernecka

Kinga Kowalska

Recepcja

Od zawsze moja praca była moim życiem. Jak każdy chcę, aby moje życie było wspaniałe. Właśnie dlatego znalazłam się w tym miejscu. Nie ma nic cenniejszego, niż grono ciepłych, serdecznych ludzi, którzy nie tylko służą pomocą ale również motywują do wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Ich wiedza i doświadczenie pomagają mi poszerzać horyzonty i poznawać rzeczy, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nadal szukam pomysłu na siebie. Właściwie znalazłam ich już kilka…. Dokładniej całe mnóstwo, dlatego nie wiem na co się zdecydować. Kieruję się przekonaniem, że to co dajemy z siebie innym, wraca do nas. Dlatego staram się dać z siebie jak najwięcej.

Nieskromnie dodam, że jestem urodzoną szczęściarą! Oprócz świetnej atmosfery w pracy, prywatnie otacza mnie grono najwspanialszych ludzi na świecie, którzy zawsze stoją po mojej stronie i starają się ściągać mnie na ziemię, kiedy znów wpadnę na jakiś szalony pomysł i wpakuję się w tarapaty. Uwierzcie, że zdarza mi się to notorycznie… Przyznam jednak, że i tak nie słucham… Wszystko muszę sprawdzić i upewnić się sama. Niezależnie od konsekwencji. W wolnych chwilach oprócz kombinowania, czym nowym powinnam się zająć, biegam między księgarniami w poszukiwaniu książek. Oczywiście nigdy nie zdążam ich przeczytać, bo już kupuję nowe! Wspieram również pracę fundacji, zajmującej się pomocą bezdomnym zwierzętom oraz w miarę możliwości staram się uczestniczyć w życiu organizacji, które działają na rzecz poprawy warunków życia zwierząt hodowlanych. Pomoc i okazanie odrobiny serca tym istotom, to najlepszy sposób na zagospodarowanie wolnego czasu.

About the author

Bożena Czernecka administrator

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".