Barbara Jeziorowska

ByBożena Czernecka

Barbara Jeziorowska

Barbara Jeziorowska

Refleksoterapeuta & coach oddechem

Dziś jestem szczęśliwą, spełnioną kobietą, coachem oddechu i refleksologiem. Moje ponad 15 letnie własne doświadczenie i praca z ludźmi (w tym właściciel Holistycznego Centrum Zdrowia i Urody na Śląsku) obudziły we mnie radość życia w każdej jego chcwili i pozwoliły na wypracowanie własnej metodyki pracy. W swojej pracy stosuję zarówno sesje oddechowe, refleksologię twarzy, refleksologię estetyczną, coaching energetyki holistycznej (połączenie coachingu oddechem, coachingu systemowego oraz pracy z zastojami energii w ciele). Poprzez symptomy rozpoznane w ciele podczas zabiegów refleksologii wspieram w dotarciu do emocjonalnych i fizycznych przyczyn zaburzeń. Poprzez praktykę integracji oddechem towarzyszę w drodze do uwolnienia się od nieuświadomionych blokad, które hamują radość i witalność życiową.

About the author

Bożena Czernecka administrator

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".