Zabieg przedstartowy

Jest wiele sposobów na poprawę wyników sportowych.

Skoro czytasz ten tekst znaczy to, że wiele ich już poznałeś i wiesz o czym jest tu mowa.

Każdy, kto traktuje sport poważnie, wcześniej czy później musi zwrócić swoją uwagę na regenerację oraz ocenę swojego sposobu trenowania. W SALVEO Katowice pomagamy jeszcze lepiej przygotować się do ważnego dla Ciebie wydarzenia sportowego.

Regeneracja przed startem z INDIBA ACTIVE

Uwieńczeniem ciężkiej pracy są zawody. Pragniemy wtedy, aby nasze starania zostały odpowiednio wynagrodzone, przede wszystkim satysfakcją z osiągnięcia zamierzonego celu.

Również i my mamy dla Ciebie pewną propozycję. Proponowane tu rozwiązanie bazuje na technologii rozwijanej od 1983 roku! Od tego czasu zdobyło wiele nagród, dorobiło się wielu publikacji naukowych oraz badan potwierdzających jego skuteczność.

Mowa o INDIBA ACTIV, technologii stosowanej przez czołowych sportowców na całym Świecie.

Przedstartowy zabieg dla sportowców z INDIBA ACTIVE - korzyści, jak pomaga

Korzyści płynące z zabiegu przedstartowego Indiba Activ:

  • przywrócenie fizjologicznej aktywności komórek, wpływając na ich szybszą regenerację
  • usprawnienie działania błony komórkowej, dzięki czemu “oczyszczanie” komórki z produktów przemiany materii jest o wiele bardziej wydajne
  • poprawa ukrwienia komórek mięśniowych, czyli sprawniejsze dostarczenie składników odżywczych oraz tlenu do mięśni, podczas treningu
  • badania dowodzą, że odpowiednio i systematycznie wykonywany zabieg przedstartowy ma wpływ na erytropoezę, czyli proces namnażania krwinek czerwonych oraz zwiększenie saturacji, czyli wysycenia krwi tlenem. Ma to przełożenie na zwiększenie wydolności i dotlenienie organizmu. Podobne efekty wywołuje trening wysokogórski lub w warunkach hipoksji (obniżonej zawartości tlenu w otoczeniu).

Uwaga. W zależności od rodzaju wykonywanego sportu i ilości czasu przed startem odpowiednio dobiera się parametry zabiegu. Jest zatem w pełni spersonalizowany.

Wnioski:

Zabieg przedstartowy z wykorzystaniem technologii INDIBA® activ jest dla wszystkich, którzy pragną zmaksymalizować wyniki uzyskiwane podczas startu, ułatwić regenerację po nim i zadbać o swój organizm.