Zabieg przedstartowy

Jest wiele sposobów na poprawę wyników sportowych.

Skoro czytasz ten tekst znaczy to, wiele ich już poznałeś i wiesz o czym jest tu mowa.

Każdy kto traktuje sport poważnie, wcześniej czy później musi zwrócić swoją uwagę na regenerację oraz ocenę swojego sposobu trenowania.

Uwieńczeniem ciężkiej pracy są zawody. Pragniemy wtedy, aby nasze starania zostały odpowiednio wynagrodzone, przede wszystkim satysfakcją z osiągnięcia zamierzonego celu.

Również i my mamy dla Ciebie pewną propozycję. Proponowane tu rozwiązanie bazuje na technologii rozwijanej od 1983 roku! Od tego czasu zdobyło wiele nagród, dorobiło się wielu publikacji naukowych oraz badan potwierdzających jego skuteczność.

Mowa o INDIBA ACTIV, technologii stosowanej przez czołowych sportowców na całym Świecie.

Korzyści płynące z zabiegu przedstartowego Indiba Activ:

  • przywrócenie fizjologicznej aktywności komórek, wpływając na ich szybszą regenerację
  • usprawnienie działania błony komórkowej, dzięki czemu “oczyszczanie” komórki z produktów przemiany materii jest o wiele bardziej wydajne
  • poprawa ukrwienia komórek mięśniowych, czyli sprawniejsze dostarczenie składników odżywczych oraz tlenu do mięśni, podczas treningu
  • badania dowodzą, że odpowiednio i systematycznie wykonywany zabieg przedstartowy ma wpływ na erytropoezę, czyli proces namnażania krwinek czerwonych oraz zwiększenie saturacji, czyli wysycenia krwi tlenem. Ma to przełożenie na zwiększenie wydolności i dotlenienie organizmu. Podobne efekty wywołuje trening wysokogórski lub w warunkach hipoksji (obniżonej zawartości tlenu w otoczeniu).

Uwaga. W zależności od rodzaju wykonywanego sportu i ilości czasu przed startem odpowiednio dobiera się parametry zabiegu. Jest zatem w pełni spersonalizowany.

Wnioski:

Zabieg przedstartowy z wykorzystaniem technologii INDIBA® activ jest dla wszystkich, którzy pragną zmaksymalizować wyniki uzyskiwane podczas startu, ułatwić regenerację po nim i zadbać o swój organizm.

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".