Cennik usług rehabilitacji, fizjoterapii

nazwa
pojedyncza wizyta
w pakiecie 5 wizyt
Konsultacja z fizjoterapeutą/masażystą (pierwsza wizyta)+ terapia manualna 140 zł
Kolejna wizyta z fizjoterapeutą/masażystą (1h) + wodór 170 zł 700 zł 
Kolejna wizyta z fizjoterapeutą/masażystą (30 min) + wodór 130 zł 550 zł
Konsultacja uroginekologiczna + terapia 140 zł
Fizjoterapia uroginekologiczna 170 zł 750 zł 
Fala uderzeniowa 90 zł 400 zł 
Ćwiczenia indywidualne 130 zł 550 zł
Masaż leczniczy 150 zł
Regeneracja zatok (za pomocą urządzenia marki INDIBA S.A. + wodór) 100 zł
Inhalacja wodorem 60 zł 200 zł

 

 

 

 

Ceny rehabilitacji w Salveo w Katowicach

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami! Na tej stronie znajdą Państwo ceny rehabilitacji w gabinecie SALVEO w Katowicach. W ofercie znaleźć można pojedyncze zabiegi, jak i pakiety 5 wizyt, które stanowią bardziej atrakcyjną cenowo opcję. Nasze centrum aktywnej rehabilitacji oferuje szeroki zakres usług. Stosujemy techniki rehabilitacji takie jak: terapia manualna, fala uderzeniowa, ćwiczenia indywidualne, masaż leczniczy, regeneracja zatok oraz kinesiotaping.

Strona, na której zawarty jest cennik zabiegów rehabilitacyjnych to ważnym elementem naszej witryny, ponieważ pozwala pacjentom na łatwe i szybkie znalezienie informacji związanych z kosztami świadczonych przez nas usług rehabilitacyjnych.

Ile kosztuje rehabilitacja w Katowicach? Od czego zależy cennik zabiegów rehabilitacyjnych?

Warto wiedzieć, że cena za godzinę rehabilitacji jest uzależniona od wielu czynników. Przede wszystkim zależy ona od rodzaju, zaawansowania i czasu trwania zabiegu, a także od kosztów sprzętu, materiałów i narzędzi medycznych, które są wykorzystywane w czasie trwania sesji terapeutycznej. Podczas ustalania cennika brane są pod uwagę: kwalifikacje terapeuty, poziom jego doświadczenia i wiedzy, a także specjalizacja w określonych dziedzinach. Cena fizjoterapii uwzględnia także czas i wysiłek, jaki poświęca terapeuta, aby zapewnić najwyższy poziom opieki i leczenia pacjenta. Ponadto cena zabiegów fizjoterapeutycznych zależna jest od skuteczności w leczeniu i osiąganiu pozytywnych wyników terapeutycznych.

Na czym polega konsultacja przed zabiegiem rehabilitacyjnym w SALVEO w Katowicach?

Sprawdzając, ile kosztuje rehabilitacja, zauważyć można, że pierwsza wizyta jest nieznacznie droższa od kolejnych spotkań z fizjoterapeutą lub masażystą. Należy jednak umówić się na nią, ponieważ konsultacja przed zabiegami rehabilitacyjnymi jest ważnym etapem w procesie leczenia. Pomaga specjaliście lepiej zrozumieć problem chorego i określić najwłaściwszy plan leczenia. Na podstawie wywiadu tworzony jest indywidualny program rehabilitacyjny dopasowany do potrzeb pacjenta, który obejmuje rodzaj i częstotliwość zabiegów, a także cele leczenia oraz szacunkowy czas powrotu do zdrowia. Można także podać widełki, ile kosztuje rehabilitacja kręgosłupa, kolana, stopy, biodra czy ręki dla konkretnego przypadku. Konsultacja pomoże także uzyskać odpowiedzi na trapiące pacjenta pytania. Warto pamiętać, że nie sprawi ona, że cena fizjoterapii wzrośnie w znaczący sposób, a może dać wiele korzyści.

Fizjoterapia — ceny zabiegów powinny mieć znaczenie przy wyborze gabinetu?

Cena jest jednym z wielu czynników, które klienci biorą pod uwagę przy wyborze fizjoterapeuty, ale nie powinna być jedynym decydującym kryterium. Przede wszystkim ważne jest, aby wybrać fizjoterapeutę o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu, który będzie w stanie zapewnić profesjonalną opiekę oraz odpowiednie podejście do pacjenta.

Oczywiście, cena zabiegów fizjoterapeutycznych może być ważna dla wielu pacjentów, zwłaszcza dla osób w gorszej sytuacji materialnej. W takich sytuacjach, poszukiwanie fizjoterapeuty oferującego niższe ceny jest uzasadnione. Jednakże warto pamiętać, że nie gwarantuje to najlepszej jakości usług. Często może wynikać np. z braku doświadczenia i wiedzy u terapeuty bądź braku odpowiedniego sprzętu lub materiałów do pracy.

W związku z tym wybierając fizjoterapeutę, warto skupić się przede wszystkim na jakości usług oraz na doświadczeniu i kwalifikacjach terapeuty. Cennik zabiegów fizjoterapeutycznych powinien być brany pod uwagę w następnej kolejności.