Inhalacja wodorem

Wodór to najmniejszy pierwiastek występujący na ziemi. Dzięki temu swobodnie przenikania przez błony komórkowe wnikając głęboko w struktury ludzkiego organizmu i docierając do obszarów nieosiągalne przez inne antyoksydanty. Ma ogromny potencjał antyoksydacyjny i regenerujący dzięki wiązaniu oksydantów (szkodliwe związki,  które uszkadzają strukturę komórki i powodują jej szybszą śmierć)

Jednym z efektów działania oksydantów jest wpływ na  odporność i wydolność organizmu.  Wraz z wiekiem, gromadzące się toksyny w naszym organizmie oraz  przewlekły stres mają olbrzymi wpływ na system obronny.  Staje się on coraz słabszy a wolne rodniki zaczynają przejmować władzę nad komórkami.

To nazywa się stresem oksydacyjnym. Właśnie wtedy zaczynamy się starzeć oraz chorować.

Wodór wspiera:

  • Pracę naczyń krwionośnych
  • walki z wolnymi szkodliwymi rodnikami
  • wspierania pracy mózgu
  • wzmacniania metabolizmu,
  • odchudzania
  • odmładzania skóry.

Wpływ   wodoru  na    funkcjonowanie   organizmu:

Metabolizm – wpływ na przemianę materii  zaczynając od komórek a kończąc na  organach.  Wspomaga przemianę materii u osób walczących z nadwagą i otyłością. Co ważne cukrzyca oraz kwasica metaboliczna nie są przeciwskazaniem.

Wątroba – odnowa biologiczną wątroby np. po nadużyciu alkoholu

Płuca – wspomaga naturalne bariery obronne płuc i oskrzeli.  Pomaga przy uszkodzeniach płuc, takich jak POChP, astma, obrzęk płuc są spowodowane m.in. bakteriami, grzybami, zanieczyszczeniem powietrza.

Serce –  wodór wspiera pracę serca, szczególnie u sportowców i osób zmęczonych codziennym stresem.

Nerki – nadmierne obciążenie nerek to obniżenie możliwości ich codziennej pracy. Picie wody wodorowej i prawidłowe nawodnienie pozwala uwolnić nerki od toksyn, a także zredukować produkty odpadowe, w tym azot mocznikowy we krwi.

Układ trawienny – wspomaganie  prawidłową, naturalną pracę jelit

Kości  – wspomaganie gospodarki wapnia i witaminy D3.

Słuch, wzrok, stawy, alergie  wodór chroni przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego.

Skóra – wodór jako pierwiastek młodości skutecznie radzi sobie z problemami skórnymi jak i niedoskonałościami, poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci.

WODÓR A COVID – 19

Wodór ma właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne – chroni organizm oraz całe komórki od wewnątrz.  Pobudza organizm do regeneracji m.in. przyspieszając gojenie ran. Wodór wykazuje potencjał terapeutyczny również w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych czy chorób o podłożu autoimmunologicznym.