Kontakt

Przestrzegamy zaleceń organizacyjnych Krajowej Izby Fizjoterapeutów dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą z zakresu fizjoterapii w okresie pandemii. Pełna treść zaleceń.

Zarejestruj się na wizytę lub zabieg – skontaktuj się lub przyjdź do nas!

Zadzwoń:
Katowice: 32 431 02 75
Ruda Śląska: 32 431 01 72
Siemianowice Śląskie: 32 431 02 18

Napisz:
biuro@salveo.katowice.pl

Centrum Aktywnej Rehabilitacji SALVEO w Katowicach

ul. Chorzowska 216
40-101 Katowice

Przy ul. Zawiszy Czarnego 2 znajduje się parking dla naszych klientów (miejsce nr 7,27)

Numer konta: 87 1050 1298 1000 0090 8049 8372

Czynne:
Poniedziałek – piątek: 8:00 - 20:00

Rejestracja:
Poniedziałek – piątek: 9:00-17:00

Umów się na wizytę już teraz:

  Poszukujesz rehabilitacji w Katowicach? Zapraszamy do kontaktu!

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą fizjoterapeutyczną. Powyżej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobów pozwalających na skontaktowanie się z naszym zespołem. Umożliwiamy umówienie się na wizytę za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie i e-mailowo. Pozwala to na szybki, łatwy kontakt z naszym zespołem fizjoterapeutów. Mogą także Państwo umówić się osobiście — przyjmujemy przy ulicy Chorzowskiej 216 w Katowicach. Nasz personel z przyjemnością pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa, a także odpowie na trapiące pytania. Pozostajemy do dyspozycji!

  Dlaczego warto wybrać naszą poradnię rehabilitacyjną w Katowicach?

  Wybór miejsca, któremu zostaną powierzone własna sprawność oraz zdrowie nie jest łatwy. Warto zdecydować się na gabinet posiadający wykształconą i doświadczoną kadrę fizjoterapeutów. Doskonale wiemy, że wysoka jakość usług wymaga od specjalistów regularnego doskonalenia swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy w dziedzinie fizjoterapii. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniać osoby doświadczone, ale i otwarte na nową wiedzę, rozwiązania w zakresie rehabilitacji. Ponadto stawiamy na nowoczesne technologie oraz zaawansowany sprzęt, które pozwalają na skuteczne diagnozowanie oraz leczenie schorzeń. Umożliwiają precyzyjne dopasowanie terapii do potrzeb pacjenta i skrócenie czasu rekonwalescencji.

  Dbamy także o indywidualne podejście fizjoterapeuty w Katowicach do pacjenta. Wiemy, że ważne jest wysłuchanie chorego, aby móc zaproponować mu najlepsze rozwiązania terapeutyczne. Aby zadbać o skuteczność terapii, monitorujemy na bieżąco stan zdrowia pacjenta oraz jego postępy, tak aby móc dokonać ewentualnych zmian, które pozwolą na szybsze osiągnięcie efektów. Aby zapewnić komfort naszym pacjentom, dbamy o stosowanie norm etycznych oraz zapewnienie im komfortowych warunków podczas oczekiwania na rehabilitację i w jej trakcie.

  Dbając o wysoką dostępność dla wszystkich zainteresowanych fizjoterapią w Katowicach pacjentów, działamy codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 20:00. Dzięki temu z naszych usług skorzystać mogą także osoby pracujące czy dzieci szkolne.

  Rehabilitacja na Śląsku w SALVEO — zakres usług

  Dokładamy wszelkich starań, aby móc zapewnić wartościową pomoc jak najszerszemu gronu pacjentów, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę. Aktualnie w SALVEO w Katowicach wykonujemy zabiegi takie jak:

  Ponadto nasi specjaliści są wykwalifikowani w przywracaniu sprawności po zabiegach, urazach czy operacjach. Potrzebna jest rehabilitacja kręgosłupa w Katowicach bądź rehabilitacja kolana w Katowicach? Zapraszamy do nas!

  Warto podkreślić także, że posiadamy specjalne usługi dla sportowców. Oferujemy przedstartowy zabieg dla sportowców z INDIBA ACTIVE, a także regenerację i rehabilitację sportową w Katowicach.

  Czy na fizjoterapię trzeba mieć skierowanie?

  Aby skorzystać z rehabilitacji finansowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia, konieczne jest uzyskanie skierowania od lekarza zatrudnionego w ramach umowy z NFZ. W niektórych przypadkach dokument musi zostać wystawiony przez specjalistę. Warto również zaznaczyć, że prywatne ubezpieczenia zdrowotne czy dodatkowe pakiety opieki medycznej mogą wymagać skierowania od lekarza na wizytę u fizjoterapeuty. W związku z tym zawsze warto zweryfikować warunki swojego ubezpieczenia przed skorzystaniem z usług fizjoterapeuty.

  W przypadku pacjentów finansujących samodzielnie fizjoterapię w SALVEO Katowice niewymagane jest posiadanie skierowania od lekarza. Nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto chce poprawić swój stan zdrowia!