Bożena Górek

ByBożena Czernecka

Bożena Górek

Bożena Górek

Terapeuta żywieniowy & aurikuloterapeuta

Jestem kobietą pełną pasji, kreatorem własnego życia, zapaloną miłośniczką zdobywania nowej wiedzy, pasjonatką i Terapeutą Żywieniowym Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na różnych kursach, warsztatach i konferencjach naukowych. Jestem również Aurikuloterapeutą, czyli zajmuję się akupunkturą ucha.

Jestem otwarta, ciepła, chętna do pomocy, wsparcia i zrozumienia – będąc pod moją opieką, nie licz na to, że upadniesz i nie wstaniesz, jeśli tylko będziesz gotowy na otrzymanie pomocy – pomogę… Jeśli to nie ten czas – poczekam…

Prywatnie, jestem żoną i Mamą Tymka, kochająca swoje życie i pracę zawodową.

Ps. Powiem wam coś w sekrecie… Jestem totalnie uzależniona… od zdobywania nowej wiedzy a w domu książki leżą wszędzie, a mąż nie wpuszcza mnie do domu z nowymi książkami, to też robię to ukradkiem

Tylko ciiii – nic mu nie mówcie!

About the author

Bożena Czernecka administrator

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".