Magdalena Szczyrba

ByBożena Czernecka

Magdalena Szczyrba

Specjalista masażu i regeneracji sportowej

Nazywam się Magdalena Szczyrba i od niedawna mam przyjemność pracować w Salveo Centrum Aktywnej Rehabilitacji Katowice jako Masażystka. Wiedzę i umiejętności zdobyłam podczas dwuletniej nauki w Medycznej Szkole Policealnej im. Zofii Szlenkierówny w Katowicach. Odkąd pamiętam zawsze uwielbiałam masować, (jeśli wtedy można było to nazwać “profesjonalnym masowaniem”) rodziców, koleżanki, dlatego postanowiłam, aby pasja stała się moja pracą. Do swojej pracy zawsze podchodzę sumiennie, bo tylko wtedy masaż jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na walkę z dolegliwościami bólowymi, jak i chcę, aby moi pacjenci byli zadowoleni w 100 % z wykonywanych zabiegów.

Jestem osobą zawsze pomocną, uśmiechnięta którą zawsze staram się znaleźć wyjście nawet z najgorszej sytuacji i przede wszystkim wiem, że nigdy nie warto się poddawać, bo za rogiem możemy znaleźć szczęście i to o czym zawsze marzyliśmy. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas w gronie przyjaciół lub oddaje się długim spacerom z moim psiakiem, czy też usiąść i poczytać dobrą książkę. Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła z Państwem pracować i dbać o to by dolegliwości bólowe, stresowe i wiele innych czynników dla Państwa niekorzystnych były na ostatnim miejscu. Bo grunt to UŚMIECH!

About the author

Bożena Czernecka administrator

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".