Regeneracja – odnowa biologiczna

Zrób coś dla Siebie!

Jesteś zmęczony? Znużony? Praca Cię wykańcza?

Jako nieliczni w Katowicach dysponujemy technologią INDIBA ACTIV, wykorzystywaną do szybkiej regeneracji. Technologia ta stosowana jest do rehabilitacji i regeneracji zawodników w sporcie wyczynowym, w tym przez ponad 200 największych federacji sportowych i czołowych klubów piłkarskich (m.in. FC Barcelona, Liverpool). Oferujemy profesjonalne masaże i terapie dające natychmiastowy efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny. Nasze zabiegi przyczyniają się do obniżenia poziom stresu i wspomagają regenerację systemu nerwowego.

Wykorzystanie technologii INDIBA ACTIV pozwala oddziaływać na każdą pojedynczą komórkę naszego ciała sprawiając, że komórki stają się:

  • szybciej i łatwiej dotlenione,
  • lepiej odżywione,
  • lepiej ukrwione.

Ponadto nasza technologia pozwala na sprawne usunięcie toksyn oraz produktów przemiany materii i odkwaszenie całego organizmu.

Skorzystaj z odnowy biologicznej INDIBA. Zrelaksujesz się podczas masażu z użyciem najnowszej generacji sprzętu. Nasi specjaliści zadbają o to, byś się zrelaksował w najlepszy możliwy sposób.

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".