Ból piszczeli – shin splints

  • Wykorzystaj nowoczesną technologię
  • Odzyskaj pełną sprawność i życie bez bólu

Jest wiele przyczyn powstania tego schorzenia. Ból pojawia się podczas chodzenia lub biegania. Wpływ może mieć źle dobrane obuwie, częste chodzenie w butach na wysokich obcasie czy “japonkach”. Jak również błędy treningowe w postaci braku rozgrzewki, braku przerw w trakcie trwania sesji, brak właściwej regeneracji itp.

Powyższe mogą prowadzić do powstania:

  • syndromu napięcia przyśrodkowej części piszczeli z dodatkowym obrzękiem
  • zespołu ciasnoty przedziałów powięziowych, z narastającym bólem najczęściej w przednio – bocznej części piszczeli, obrzękiem i osłabieniem siły mięśniowej
  • zmęczeniowego złamania kości piszczelowej na skutek powtarzających się mikrourazów kości. Dotyczy to na ogół biegaczy amatorów, trenujących bez rozgrzewki i zbyt intensywnie.

Jeżeli cierpisz z powodu bólu piszczeli, odwiedź nas, a pomożemy!

W Salveo Katowice spotkasz się z indywidualnym podejściem oraz innowacyjną technologią Indiba Activ, wykorzystywaną w terapii najlepszych sportowców na Świecie.

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".