Palec trzaskający

  • Wykorzystaj nowoczesną technologię
  • Odnajdź na nowo życie bez bólu, odzyskaj pełną sprawność

Poruszanie palcem sprawia Ci ból?

W trakcie ruchu występuje trzask oraz przeskakiwanie ścięgna?

Wszystko wskazuje, z dużym prawdopodobieństwem, na problem z zakleszczającym się ścięgnem.

Samo schorzenie powstaje najprawdopodobniej w wyniku urazów mechanicznych oraz powtarzanych przeciążeń. Przypadłość ta dotyka najczęściej muzyków, sportowców oraz chorych na RZS – reumatoidalne zapalenie stawów.

Trzaskający palec z reguły objawia się bolesnym przeskakiwaniem ścięgna w trakcie zginania lub prostowania palca. Towarzyszy temu trzask, a sam ruch jest utrudniony. Może też pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, świadczące o stanie zapalnym. Dotykając problematycznej okolicy można po wewnętrznej stronie wyczuć guzek.

Zapraszamy do Salveo!

Wykwalifikowany personel z chęcią się Tobą zajmie, a wspomagając się innowacyjną technologią Indiba Activ maksymalnie skróci proces leczenia. W naszym gabinecie spotkasz się z indywidualnym podejściem oraz profesjonalizmem.

Odzyskaj pełną sprawność i radość życia z Salveo.

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".