Uszkodzenie stożka rotatorów

  • Wykorzystaj nowoczesną technologię
  • Odnajdź na nowo życie bez bólu, odzyskując pełną sprawność

Zdiagnozowano u Ciebie uszkodzenie “stożka rotatorów”?

Wykonując pewne ruchy czujesz kłujący ból w okolicy barku?

Dłuższa aktywność z wykorzystaniem ramion staje się uciążliwa lub niemożliwa do wykonywania?

Czujesz, że mięśnie po jednej stronie są słabsze, staw jest niestabilny, zakres ruchu mniejszy lub pomiędzy lewą i prawą stroną występuje tzw. asymetria?

Jeśli nie znasz przyczyny bólu warto to sprawdzić.

Zbyt długie czekanie aż “samo przejdzie” może skomplikować i wydłużyć proces leczenia, wykluczyć Cię na jakiś czas z aktywności oraz zdecydowanie zwiększyć koszty powrotu do zdrowia.

Jeśli źródłem bólu jest tzw. “stożek rotatorów” to znaczy, że uszkodzona została jedna ze struktur ścięgnisto mięśniowej otaczającej staw dookoła. Te mięśnie wraz ze ścięgnami odpowiadają za właściwe ustawienie ramienia w stosunku do łopatki, chroniąc go i stabilizując.

W Salveo zespół profesjonalistów dokona fizjoterapeutycznej diagnozy, dobierze odpowiednią terapię oraz wspomoże proces innowacyjną technologią Indiba. Wszystko po to, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się ponownie życiem bez bólu i pełnym zakresem ruchu.

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".