Wpłata zadatku konsultacja/terapia fizjoterapeutyczna

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Szanując Państwa i nasz czas oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 50 zł. Celem jest tutaj skrócenie czasu oczekiwania na zabieg poprzez ograniczenie listy do osób faktycznie zainteresowanych.

 

Wpłać zadatek
 

Wpłacony zadatek będzie już częściową zapłatą za faktycznie wykonany zabieg.  Natomiast w przypadku odwołania zabiegu tego samego dnia (wyjątkiem jest udokumentowana sytuacja) lub w ogóle braku jego odwołania, wpłacony zadatek będzie stawał się kwotą zadośćuczynienia naszej firmie. Wpłaty można dokonać przelewem lub osobiście w gabinecie. Dowodem wpłaty jest potwierdzenie wykonania przelewu lub paragon fiskalny.

Regulamin:

  1. Zadatek pobierany jest na rzecz wykonanego zabiegu.
  2. W przypadku nie odwołania zabiegu w przeciągu 24h przed zabiegiem zadatek przepada.
  3. Brak wpłynięcia zadatku oznacza rezygnację z usługi.
  4. W przypadku odwołania wizyty w czasie powyżej 24h zadatek zostanie przesunięty na kolejną wizytę. Nie podlega on zwrotowi.
  5. Zadatek opłacić można przelewem lub osobiście w placówce.
close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Chorzowska 216 40-101 Katowice w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".